Król Rosołu, pyszny domowy rosół, prawdziwy polski smak rosołu, tradycyjne przepisy na rosół, smaczny rosół i klarowny, jak zrobić rosół, kury, wołowina, makaron

Rosół w Mielnie

Łeba niszczy ludzi – podobno Mielno bardziej – zapowiada się walka o tytuł najgorszego rosołu ever!

Nad morze, można jeździć odpocząć lub delegację z kochanką lub kochankiem. Tak czy siak to dla ludzi – zupełnie jak Rosół!  Plaża, gofry, samowolka, my chcemy rosołu – tak naprawdę ja.

Wybieramy knajpę – padło na Bar Pokusa, jest ruch zapowiada się świetnie są nawet wolne miejsca. Miejsce przypomina karczmę, na schabowego, nawet się trochę klei.  Chyba samoobsługowa, obsługa wręcz niezauważalna.

Rosołowa kraina

W końcu, zamówione, jest Rosół i dodatki. Łycha w Rosół …i jest gorący! jest i gwiazdka!

iiiii to wszystko! brakuje wszystkiego, nawet tzw.  ‚ok’ lub ‚oków’  nie mówiąc o luksusach twardych jak mięsko lub miękkich ja cebulka, marchewka, seler etc…. niestety nie wart nawet tych 5,50 zł!

Ocena!

Oceny mogło by nie być – gdyby nie pieprz i że to Mielno!

Ocena

Teraz Twoja kolej, oceń Rosół!

8
12

Ranking

Ocena 6!

Ocena 5!

Ocena 4!

Ocena 3!

Ocena 2!

Ocena 1!

Nowa recenzja!

Nowy przepis!

Triki i porady!

2 Comments

 1. Maciejak pisze:

  0

  0

  Obiady całkiem dobre lecz atmosfera na kuchni nie do końca.Z pewnością odradzam tam pobytu lub posiłku schaby wieczorami nie są prosto z patelni ,a pyzatym z higieną coś nie tak pan od obierania ziemniaków ma ,,Wrzody ” co tu dużo pisać nie stołujcie się tam. wiem tanio pomyślicie fajnie ,ale wszystko ma swoją cenę czyli inaczej swoje wady. Nie będę się rozpisywać bo mógłbym dużo więcej ,mam nadzieje ze ta informacja do was dotrze przydał by się sanepid ,, pies na kuchni i sierść w daniach .pozdrowienia z Mielna

 2. jereczek pisze:

  0

  0

  Pełno ludzi którzy jedzą jedzenie które wcale nie jest smaczne, a na dodatek jeżeli w surówce znajdujesz bandaż lub plaster kogoś z ich szanownej kuchni. NIE POLECAM!!!!