Co Król Rosołu może zrobić dla Twojej firmy

Król Rosołu to blog kulinarny, poradnik i książka kucharska w jednym która pozwoli podkreślić charakter Twojej Marki. Naturalny ruch na stronach, swobodne artykuły i opinie, a także komentarze i naturalne linki. Król Rosołu jak i cały i Internet to platforma do komunikacji, wypowiedzi, wyrażania swoich myśli budując relacji między marką i klientem.

Blog to człowiek, jak każdy jest niepowtarzalny. Tu akurat statystyki nie kłamią :] …bo na sam koniec w realu – najcenniejsza jest szczera opinia, Klient i tak będzie polegać na niej.

Formy reklamy

Oferujemy Państwu szeroką ofertę współpracy i reklamy. Reklamodawca poprzez obecność na blogu zyskuje dostęp do wyselekcjonowanej grupy odbiorców. Są to osoby z ‚grubszym’ portfelem dla których jakość, gatunek czy dobry smak są ważniejsze niż cena.

Król Rosołu prezentuje wyłącznie wyselekcjonowane marki które istnienie czy historie zawładnęło naszym sercem, marki i  produkty a także akcje społeczne które moglibyśmy polecić czystym sumieniem.

Swoja ofertę kierujemy do agencji a także Klientów, marek z gatunku premium, współpraca reklamowa to między innymi prezentacje produktów, recenzje i testy. Oferujemy atrakcyjna przestrzeń  na Twojej reklamy, ponad to wystawiamy faktury VAT!

król rosołu, krytyk kulinarny, prawdziwy, oryginalny polski domowy rosół, jak zrobić rosół, domowy rosół z makaronem